مقالات
۱۳۹۸/۰۷/۰۳          اصلاح ۸۰ رشته انشعاب آب شرب در خوی

رئیس شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: به منظور ارتقای کمی و کیفی و پیشگیری از هدررفت آب آشامیدنی تعداد ۸۰ رشته انشعاب آب شرب درخوی اصلاح شد.

به گزارش نای قلم، سلطانعلی ولیزاده در گفتگویی اظهار داشت: با توجه به اصلاح شبکه و خارج سازی خطوط قدیمی و فرسوده با جایگزینی شبکه و خطوط جدید متفاوت با جنس و قطر خطوط قبلی، تعداد ۸۰  رشته انشعاب آب شرب در کوچه شهید برگزینی ( تللگراف) نیز اصلاح شد .

 رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب افزود: اصلاح کوچه شهید برگزینی و بن بست های آن سال گذشته انجام گرفته بود که در همین راستا اصلاح انشعابات نیز صورت گرفت.

وی به قدمت شبکه و انشعابات کوچه شهید برگزینی (تلگراف) اشاره کرد و افزود: در برخی از نقاط این کوچه قدمت شبکه و انشعابات آن بیش از ۵۰  سال می رسید که لزوم اصلاح شبکه و انشعابات در آن ضروری بود .

 ولیزاده یادآور شد: مطالعات لازم در خصوص ادامه این عملیات صورت گرفته و امیدواریم با تامین اعتبارات لازم باقیمانده اصلاح شبکه و انشعابات فرسوده و قدیمی در نظر گرفته شده انجام شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی با اشاره به اینکه آب آشامیدنی شهروندان با کمیت وکیفیت مطلوبی تامین و توزیع می شود از شهروندان و مشترکان درخواست کرد با رعایت الگوی مصرف و پرهیز از مصارف غیرضرور، مانع قطعی و افت فشار آب شرب شوند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا