مقالات
۱۳۹۸/۰۶/۲۴          زلزله به واحدهای مسکونی ۷ روستای چالدران خسارت زد

فرماندار چالدران از وارد شدن خسارت به واحدهای مسکونی پنج روستای این شهرستان خبر داد.

به گزارش نای قلم، محمدزاده در خصوص آخرین وضعیت مناطق زلزله زده این شهرستان افزود: منازل مسکونی روستاهای بابا نور، ناور، شیخ سیلو، مخمور، خان صدر، دوشان تپه و قاشقابلاغ در این زلزله خسارت دیده اند و کارشناسان نیز در حال برآورد خسارت وارد شده به واحدهای مسکونی روستائی هستند.

وی تعداد واحدهای مسکونی خسارت دیده را بیش از ۱۰۰ واحد عنوان کرد و اظهارداشت: بیشتر خسارات واحدهای مسکونی ترک خوردگی دیوار بوده ولی دو واحد مسکونی روستایی به صورت کامل تخریب شده است.

محمدزاده با بیان اینکه این زلزله خسارت جانی نداشته است گفت: از همان دقایق اولیه نیروهای هلال احمر و امدادی در محل حاضر بوده و هم اکنون مشغول ارائه خدمات امدادی هستند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی نیز در خصوص روند امداد رسانی به مناطق زلزله زده گفت: با گزارش وقوع زمین لرزه تیم های ارزیاب به منطقه اعزام شدند و هم اکنون مشغول ارزیابی میزان خسارات به بخش های مختلف هستند.

رضا مسافر از توزیع ۷۰ دستگاه چادر امدادی بین مردم زلزله زده چالدران خبر داد و افزود: اقلام امدادی مورد نیاز به محل ارسال شده  و عملیات امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا