مقالات
۱۳۹۸/۰۶/۲۱          آغاز مرمت زمین‌ و تجهیزات بازی کودکان در بوستان‌های ارومیه

رییس سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: بازسازی و مرتفع نمودن مشکلات زمین‌های بازی کودکان و تعویض قطعات معیوب و شکسته شروع  آغاز شده است .

به گزارش نای قلم، علی شایگان در گفتگویی بیان کرد: بازسازی و مرتفع نمودن مشکلات زمین‌های بازی کودکان و تعویض قطعات معیوب و شکسته شروع  آغاز شده و  در حال انجام است و به کلیه‌ پارک‌ها و فضاهای سبز تسری می‌شود

وی اظهار کرد: در راستای سلسله اقدامات سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه نصب و مرمت تابلوهای اسامی قدیمی و رایج در محلات سطح شهر ارومیه انجام شده است.

شایگان افزود: همچنین ادامه کود دهی تغذیه‌ای به درختچه‌ها و درختان سطح شهر ارومیه جهت حفظ سبزینگی و اقلام گیاهی موجود در حال انجام است.

وی گفت: اجرای عملیات بازسازی، تعمیر، تجهیز و جایگزینی سرسره‌های وسایل بازی پلی اتیلنی در پارک بهنق، ساعت، ائللرباغی، گلدیس، توسط همکاران سازمان فضای سبز شهرداری اجرا شده است.

رییس سازمان سیما و منظر و فضای سیز شهرداری ارومیه تصریح کرد: بازسازی و مرتفع کردن مشکلات زمین‌های بازی کودکان و تعویض قطعات معیوب و شکسته شروع شده و در حال انجام است و به کلیه‌ پارک‌ها و فضاهای سبز تسری می‌شود.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا