مقالات
۱۳۹۸/۰۶/۱۷          آمادگی اتوبوس های شهری ارومیه برای سرویس دهی به عزاداران حسینی

رئیس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه از آمادگی اتوبوس های شهری ارومیه  برای سرویس دهی به عزاداران حسینی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی  خبر داد.

به گزارش نای قلم، مهدی مژدهی فر با اعلام خبر آمادگی تمام اتوبوس های شهری ارومیه برای سرویس دهی به عزاداران حسینی، بیان کرد: همچنین تعداد 30 دستگاه اتوبوس شهری ارومیه در نقاط مختلف شهری  بصورت رایگان برای عزاداران حسینی ارائه خدمات خواهند کرد.

وی گفت: اتوبوسهای مذکور در محل های مشخص شده مستقر می باشند تا عزاداران حسینی را از نقاط مختلف شهربه محل هایی چون باغ رضوان ارومیه، امام زاده و امام زاده غریب حسن برسانند.

مژدهی فر در ادامه از اختصاص ۴٠ دستگاه اتوبوس رایگان برای انتقال عزاداران حسینی و هیئت های مساجد و شهروندان برای  مراسم هشتم محرم الحرام خبر  داد.

وی خاطرنشان کرد که  کلیه این اتوبوس ها از روز یکشنبه ١٧ شهریور مصادف با ٨محرم الحرام از ساعت ١٧ در مسیر های مختلف در سراسر شهر ارومیه آماده ارائه خدمات به عاشقان ابا عبدالله الحسین علیه السلام خواهند کرد و عزاداران را از نقاط مشخص شده به مسیر منتهی به مراسم عزاداری؛ میدان انقلاب  می رسانند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا