مقالات
۱۳۹۸/۰۶/۱۳          چهار باب خانه‌مسافر غیرمجاز در مهاباد پلمب شد

سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: چهار باب خانه‌مسافر غیرمجاز که بدون رعایت ضوابط لازم در این شهرستان اقدام به اسکان گردشگران و مسافران می‌کردند پلمب شدند.

به گزارش نای قلم، غلامرضا عبده در گفتگویی اظهار داشت: از مدتی قبل با توجه به ورود میهمانان و گردشگران تابستانی به این شهرستان برخی افراد سودجو، بدون اخذ مجوز و نظارت‌های لازم از میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و ارگان‌های مربوطه اقدام به پذیرش مسافران در این اماکن می‌کردند.

وی اضافه کرد: با همکاری نیروی انتظامی چهار واحد از این خانه‌های مسافر غیرمجاز شناسایی و با دستور دادستانی پلمب شد و تلاش‌ها برای شناسایی واحدهای متخلف در این زمینه ادامه دارد.

این مسئول افزود: با توجه به اینکه فعالیت خانه‌مسافرها در این شهرستان موجب بروز برخی مشکلات اقتصادی و اجتماعی در حوزه گردشگری شده‌اند به همین منظور پلمب آنها در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهاباد از مسافران و گردشگران این شهرستان خواست در صورت تمایل به اقامت در این شهرستان در هتل‌ها و مهمانپذیرهای دارای مجوز اسکان پیدا کنند.

عبده گفت: در این شهرستان پنج هتل، سه مهمانپذیر، یک هتل آپارتمان و سه اقامتگاه بوم‌گردی در مجموع با ۴۱۷ تخت فعال وجود دارد.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا