مقالات
۱۳۹۸/۰۶/۰۹          تعداد جایگاه های سوخت منطقه سلماس افزایش یافت

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه سلماس گفت: با افتتاح جایگاه عرضه فرآورده های نفتی مجتمع خدماتی و رفاهی مرادخانی، تعداد جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی ناحیه سلماس به هشت باب افزایش یافت.

به گزارش نای قلم، ایرج فتح الهی در آیین افتتاح این جایگاه اظهار کرد: مجتمع خدماتی و رفاهی مرادخانی در زمینی به مساحت هفت مترمربع با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال احداث شده است و در مجموع دارای هشت نازل بنزین و چهار نازل نفت گاز است.

فتح الهی افزود: بخش CNG این جایگاه که دارای چهار سکو با چهار دیسپنسر و هشت نازل CNG است در سال ۱۳۸۶به بهره برداری رسیده است.

رئیس ناحیه سلماس اضافه کرد: در این جایگاه امکان همزمان عرضه سه نوع فرآورده بنزین، نفتگاز یورو۵ و CNG برای ۲۰ خودرو  وجود دارد.

این مقام مسئول در ادامه به امکان اشتغال زایی آن بالغ بر ۱۶ نفر به تجهیزات بسیار مطلوب آن اعم از سیستم پرداخت الکترونیکی وجه سوخت، کیف پول کارت سوخت، و امکانات رفاهی آن اعم از نمازخانه، سرویسهای بهداشتی زنانه و مردانه و کافی شاپ جایگاه اشاره کرد و افزود: این مجتمع خدماتی و رفاهی در ابتدای جاده سلماس – ارومیه قرار گرفته است و یکی از مسیرهای پرتردد استان است.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا