مقالات
۱۳۹۸/۰۶/۰۷          ۵۶ فقره انشعاب غیرمجاز آب در خوی شناسایی شد

مسئول خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خوی از شناسایی ۵۶ فقره انشعاب غیرمجاز آب در خوی از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد امسال خبر داد.

به گزارش نای قلم، جواد ولیزادگان در گفتگویی اظهار کرد: این انشعابات معادل هفت هزار و ۱۶۹ متر مکعب آب مصرف کرده اند و مبلغ ۶۱۱ میلیون و ۴۶ میلیون و ۵۳۳ ریال بابت آب بهای مصرفی دریافت شده است.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون این شرکت به منظور مدیریت مصرف و جلوگیری از هدررفت آب و استانداردسازی انشعابات در سطح شهر خوی ۳۲۷ کنتور خراب را تعویض کرده است، با تعویض کنتورهای خراب شرایط لازم برای مدیریت مصرف و خدمات‌رسانی شایسته‌تر به مشترکان فراهم می‌ شود.

ولیزادگان بیان کرد: افرادی که از طریق انشعاب‎های غیرمجاز به شبکه آب وصل می‌شوند، علاوه بر عدم پرداخت هزینه خدمات خود و با تجاوز به حقوق دیگر مشترکان، شبکه را در معرض خطر آلودگی و کاهش میزان آب قرار می‌دهند که برخورد با این افراد طبق قانون در دستورکار قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه به صفر رساندن کنتورهای خراب از اهداف اصلی شرکت است، اظهار داشت: در هر دوره از قرائت کنتورها بر تعداد کنتورهای خراب افزوده می شود، بنابراین تعویض کنتور به اقدامی مستمر و دائمی تبدیل شده است.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا