مقالات
۱۳۹۸/۰۶/۰۳          بهره برداری از ۳۴ پروژه برق رسانی در ارومیه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، از بهره برداری از تعداد ۳۴ پروژه برق رسانی در شهرستان ارومیه خبر داد .

به گزارش نای قلم، اکبر حسن بکلو در گفتگویی گفت: پروژه های برق رسانی در ارومیه شامل تامین برق متقاضیان شهری و روستایی، احداث شبکه روشنایی معابر، رفع ضعف ولتاژ، احداث شبکه فشار ضعیف با استتفاده از کابل خودنگهدار، رینک پست زمینی، جابجایی پست زمینی، توسعه فیدر، نصب پست هوایی، تبدیل شبکه سیمی به خودنگهدار، افزایش قدرت پست هوایی و احداث خط فشار متوسط می باشد که با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار می گیرند.

وی ادامه داد: شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با 27 هزار و 403 کیلومتر شبکه توزیع و 2 هزار و 812 روستای برقدار وظیفه خدمات رسانی به یک میلیون و 257 هزار و 509 مشترک را در ۲۱ مدیریت بر عهده دارد و هشتمین شرکت توزیع بزرگ کشور است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی افزود: تعداد مشترکان برق استان یک میلیون و 257 هزار و 509 مشترک است که از این تعداد 933 هزار و 565 مشترک شهری و 323 هزار و 944 مشترک روستایی است .

حسن بکلو تصریح کرد: ضریب نفوذ برق رسانی در سطح شهرهای استان ۱۰۰ درصد و در روستاهای استان ۹۹.۹۸ درصد است که در راستای انجام وظیفه خطیر برق رسانی، به مناسبت فرارسیدن هفته دولت، تعداد ۹ روستا در شهرهای چالدران، خوی، بوکان و تکاب از نعمت برق بهره مند می شوند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا