مقالات
۱۳۹۸/۰۵/۲۶          تداوم نهضت آسفالت معابر در منطقه يك شهر اروميه

شهردار منطقه یک ارومیه گفت: عملیات آسفالت معابر منطقه یک ارومیه تا پایان زمان آسفالت ریزی در سال جاری تداوم خواهد داشت.

به گزارش نای قلم، مجتبی علیزاده در گفتگویی بیان کرد: عملیات آسفالت رویه خیابان های امین، ارغوان، اباصلت، منشعبات نبوت و براعتی به مقدار 83 هزار و 160 متر مربع انجام شده است و زیرسازی و آسفات معابر خیابان های 14 متری دوم زرین، خیابان جعفری (حضرتپور)، منشعبات خیابان انعام، طریقت، کوی 18 میرداماد، 14 متری زرین، صمدی، صیاح، احمدپور، آذرنیوش، بلوار ساوالان، کوی آزالیا و کوچه های فرعی آسفالت ریزی شده و لکه گیری معابر اصلی و فرعی سطح منطقه با هدف مناسب سازی سطوح کوچه ها، خیابان‌ها و رفع مشکلات ترددی شهروندان از سال گذشته به مقدار چهار هزار و 335 تن (47 هزار و 220 مترمربع) تا نیمه اول مرداد ماه لکه گیری شده و همچنان در جریان است.

وی با یادآوری این که آسفالت معابر خاکی از اولویت‌های بودجه سال 98 شهرداری منطقه یک است، بیان کرد: در شش ماهه اول سال جاری 106 هزار و 160 هزار مترمربع از معابر خاکی منطقه یک زیرسازی و آسفالت شده است.

علیزاده افزود: بیش از 95 درصد از معابر سطح منطقه یک طی این مدت لکه گیری و آسفالت شده است.

وی خاطرنشان کرد: روزانه چند اکیپ سیار و ثابت آسفالت ضمن گشت زنی در سطح منطقه اقدام به لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر می‌کنند.

شهردار منطقه یک ارومیه با اعلام این که زیباسازی و بهسازی معابر و پیاده روهای سطح منطقه با هدف کمک به رفت و آمد آرام و ایجاد فضای دلنشین شهری انجام می‌گیرد.

وی ایجاد المان‌های شهری، بهسازی معابر و پیاده روهای سطح منطقه و زیباسازی معابر را موجب ایجاد روحیه شاد و مفرح وهمچنین تسهیل در پیاده روی همشهریان دانست.

علیزاده همچنین استمرار خدمات شهری و زیباسازی معابر و مناسب سازی پیرامونی محیطی منطقه را از برنامه‌های مهم شهرداری منطقه یک برای زیباسازی شهری و آراستگی منطقه ای عنوان کرد.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا