مقالات
۱۳۹۸/۰۵/۲۵          اجرای عملیات لوله گذاری خط انتقال آب به طول 850 متر در خوی

ناظر پروژه خط انتقال آب در خوی از اجرای عملیات لوله گذاری خط انتقال آب به طول 850 متر و با اعتبار سه میلیارد و 500 میلیون ریال در خوی خبر داد .

به گزارش نای قلم، تقی پاشایی در گفتگویی اظهار کرد: با توجه به ساخت و سازهای صورت گرفته و توسعه محدوده شهری خوی و لزوم آبرسانی به مشترکان این کار انجام پذیرفت.

وی افزود: به منظور تامین و توزیع آب مطلوب آشامیدنی شهروندان و مشترکان خوی به ویژه در ایام پیک مصرف و فصول گرم سال، مطالعات لازم صورت گرفته و پروژه های مختلفی از جمله عملیات خط انتقال، حفاری و تجهیز چاه  نیز در حال انجام است.

پاشایی با تشریح پروژه مذکور یادآور شد: این عملیات از محل خط انتقال 500 میلی متری واقع در جاده خوی به سلماس خوی، از ابتدای جاده روستای آغچه قشلاق تا مخزن۱۰ هزار متر مکعبی ولیعصر در مجموع به طول 850 متر آغاز شده و در حال انجام است.

ناظر پروژه خط انتقال آب در خوی با اشاره به اهداف این پروژه خاطرنشان کرد: در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکان خوی با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع می شود ولی با توجه به ضرورت ارتقای وضعیت فعلی و پیشگیری از هر گونه چالش و مشکلات احتمالی کم آبی در روزهای اوج مصرف آب انتظار می رود با اجرای این طرح و وارد مدار کردن چاه های تازه احداث شده خوی، مشکلی در امر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکان این شهر همچون سنوات گذشته نداشته باشیم .

پاشایی یادآور شد: پروژه مذکور مطابق برنامه زمانبندی شده و با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

وی همچنین به رعایت موراد ایمنی توسط پیمانکار اشاره کرد و افزود: طبق جلسات مختلفی که با پیمانکار طرح داشتیم به دلیل ریزشی بودن مسیر توصیه اکید شده که تمام موارد ایمنی را رعایت کند.

پاشایی خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه عملیات در حاشیه جاده روستایی انجام می گرفت و عرض جاده نیز کم بود برای جلوگیری از هر گونه خطر احتمالی در مسیر تردد وسایط  نقلیه به توصیه شرکت آب و فاضلاب خوی پیمانکار طرح اقدام به تعریض جاده کرد و 500 متر مکعب عملیات خاکبرداری انجام داد.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا