مقالات
۱۳۹۸/۰۵/۰۵          ۴۸ عامل مرتبط با موادمخدر در مهاباد دستگیر شدند

فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ۴۸ نفر از عاملان مرتبط با مواد مخدر از جمله اعضای شبکه‌های تهیه، توزیع و پخش مواد مخدر و معتادان متجاهر در سطح این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش نای قلم، سرهنگ رضا ظهیریان در گفتگویی افزود: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاک‌سازی مناطق آلوده به جرم از حیث تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر، اجرای طرح ویژه در دستور کار این انتظامی در ۱۰ روز گذشته قرار گرفت.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح با تلاش ماموران دایره مبارزه با مواد مخدر این شهرستان، سه نفر عضو اصلی شبکه قاچاق مواد مخدر، پنج نفر عوامل توزیع و ۴۰ نفر از معتادان و کارتن خواب‌ها از سطح شهر جمع‌آوری و در قالب ۱۴ فقره پرونده قضایی تحویل ارگان‌های مربوطه شدند.

ظهیریان اضافه کرد: در این ارتباط همچنین ۶ کیلوگرم مواد مخدر، چهار دستگاه خودرو سواری و چهار هزار و ۲۱۴ عدد قرص‌های غیرمجاز، روانگردان، تقویتی و جنسی از سوداگران مرگ کشف شد.

در ماه گذشته نیز بیش از ۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر و ۷۰ نفر از عاملان مرتبط با این مواد در مهاباد از جمله اعضای شبکه تهیه، توزیع و پخش مواد مخدر و معتادان متجاهر در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاک سازی مناطق آلوده، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، مهاباد دارای با ۲۳۷ هزار نفر جمعیت و سه کلانتری در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا