مقالات
۱۳۹۸/۰۴/۲۴          آکادمی والیبال در دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه دایر می‌شود

رئیس اداره ورزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه اعلام کرد: آکادمی والیبال در این واحد دانشگاهی به‌طور دائمی دایر می‌شود.

به گزارش نای قلم، صمد کرمی در گفتگوی خبری اظهار کرد: این واحد دانشگاهی با دارابودن سالن ورزشی بدنسازی و شهریه مناسب ظرفیت بالایی در راه‌اندازی آکادمی والیبال دارد.

کرمی گفت: مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف به‌صورت کشوری در تمام واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود که واحد‌های دانشگاهی آذربایجان‌غربی در این راستا از پیشگامان است.

رئیس اداره ورزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه افزود: مسابقات کوهنوردی با شرکت تیم چهار نفره از واحد ارومیه و مسابقات بدمینتون و تنیس روی میز خواهران و برادران به میزبانی فیروزکوه برگزار می‌شود.

کرمی خاطرنشان کرد: شهریورماه سال جاری نیز مسابقات رشته‌های رزمی آغاز می‌شود که تیم‌های کاراته و تکواندو در دو بخش خواهران و برادران اعزام می‌شود.

وی تصریح کرد: تیم‌هایی از واحد‌های دانشگاهی آذربایجان‌غربی در مسابقات کشوری در رشته‌های والیبال، هندبال، بسکتبال، فوتسال و کشتی حضور دارند که امید به کسب مدال در این رشته‌ها بسیار بالاست.

رئیس اداره ورزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه اظهار کرد: لیگ منطقه‌ای درون دانشگاهی فرهیختگان در رشته کشتی برگزار می‌شود که تیم استان آذربایجان‌غربی نیز در این مسابقات شرکت پیدا می‌کند.

وی افزود: مربیان مجرب در زمینه ورزش والیبال در آذربایجان‌غربی حضور دارند.

این مقام مسئول در تشریح برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در تابستان ۹۸ گفت: بهره‌برداری از سالن‌های ورزشی در طول تابستان برای واگذاری به صورت اجاره و تشکیل آکادمی‌های ورزشی و برگزاری کلاس‌هایی در رشته‌های مختلف برای کارکنان و فرزندان آنان برنامه‌ریزی شده است.

کرمی عنوان کرد: در رشته ورزش‌های همگانی برای دانشجویان و کارکنان برنامه کوهپیمایی در حال تدارک است که به زودی زمان برگزاری آن اعلام می‌شود.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا