مقالات
۱۳۹۸/۰۴/۰۸          مرگ سه نفر در اثر وقوع سیل در منطقه قطور خوی

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: بی احتیاطی و اتراق در مسیر رودخانه موجب مرگ سه نفر در اثر وقوع سیل در منطقه قطور خوی شد.

به گزارش نای قلم، عباس جعفری در گفتگویی اظهار کرد: عصر دیروز بارش ناگهانی شدید باران موجب جاری شدن سیل در این منطقه شد که متاسفانه دو خانواده که در زیر پل قطور که در مسیر سیلاب قرار داشتند در این حادثه گرفتار شدند.

وی ادامه داد: به دلیل بی احتیاطی و اتراق در مسیر سیل آب این دو خانواده را به رودخانه قطور خوی هدایت کرده که متاسفانه طی آن سه نفر که دو زن و یک کودک بودند جان خود را از دست داده اند که پس از کشف اجساد مشخص شد یکی از زنان باردار بوده است.

جعفری با بیان اینکه در این حادثه دو نفر نیز مصدوم و راهی بیمارستان شده اند گفت: همچنین یک دستگاه خودور در اثر سیلاب خسارت کلی دیده است.

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی با بیان اینکه هم اکنون نیروهای مدیریت بحران در محل حاضر هستند افزود: گروه های امدادی هلال احمر، آتشنشانی، دهیاری روتسای کفچرین و نیروهای هنگ مرزی پاسگاه ذره خان به همراه بخشداری در محل حاضر و مشغول بررسی ابعاد مختلف حادثه هستند.

جعفری با تاکید بر اینکه هواشناسی استان نسبت به بارش شدید باران در استان هشدار داده بود گفت: متاسفانه با وجود هشدارهای متعدد در خصوص قرار نگرفتن و عدم اتراق در مسیر رودخانه ها و سیلاب عده ای به این هشدارها بی توجهی می کنند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا