مقالات
۱۳۹۸/۰۲/۳۰          سواد بیمه سلامت بيمه شدگان ارتقا می یابد

روابط عمومی و حوزه معاونت بیمه و خدمات سلامت، اداره کل بیمه سلامت اقدام به تهیه بروشوری ویژه تحت عنوان توصیه های مهم برای بیمه شدگان بستری در بیمارستان ها کرد .

به گزارش نای قلم، براساس تاکید مدیر کل بیمه سلامت استان در خصوص ارتقا سطح آگاهی بیمه شدگان و توانمندسازی آنان در این حوزه و صیانت از حقوق شهروندی، روابط عمومی و حوزه معاونت بیمه و خدمات سلامت این اداره کل اقدام به تهیه بروشوری ویژه تحت عنوان توصیه های مهم برای بیمه شدگان بستری در بیمارستان ها کرد .

بر اساس همین گزارش بنا بر نتایج به دست آمده از فرم های نظرسنجی بستری شدگان در بیمارستان ها، بیمه شدگان از قوانین، مقررات و نوع خدمتی که از سازمان بیمه سلامت ایران دریافت می کردند اظهار بی اطلاعی کرده و پاسخگویی آنها به این سوال از رضایتمندی پایینی برخوردار بود .

روابط عمومی این اداره کل با همکاری حوزه معاونت بیمه و خدمات سلامت اقدام به تهیه و تدوین بروشوری ویژه در این خصوص کردند که می بایست صرفا توسط  کارشناسان مقیم در بیمارستان هنگام رویت بیمه شدگان بستری تحویل خود بیمه شدگان یا همراهان آنان شود و ضمن تحویل بر مطالعه دقیق آنها تاکید شود .

پیش بینی می شود پس از این اقدام در هنگام ترخیص و ارائه فرم نظرسنجی به بیمه شدگان بستری سطح رضایتمندی در پاسخگویی به این سوال نیز ارتقا یافته و شاهد توانمندی اطلاعات بیمه ای بیمه شدگان در راستای صیانت از حقوق شهروندی باشیم .

در این بروشور به قوانین، مقررات و موارد مورد تاکید سازمان بیمه سلامت ایران در هنگام بستری بیمه شدگان اشاره شده و مطالب اختصاصی ویژه ایام بستری مورد توجه تهیه کنندگان قرار گرفته است.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا