مقالات
۱۳۹۸/۰۲/۲۵          سلماس 182 نفر بیمار خاص دارد

رئیس اداره بیمه سلامت سلماس تعداد بیماران خاص این شهرستان را 182 نفر اعلام کرد.

به گزارش نای قلم، علیرضا حاجی حسینلو در گفتگویی اظهار کرد: در این شهرستان 80 نفر دیالیزی، 31 نفر پیوندی، 11 نفر هموفیلی، شش نفر تالاسمی و 54 نفر بیمار ام اس وجود دارد.

وی آمار بیمه شدگان این شهرستان در صندوق های پنج گانه بیمه سلامت را 130 هزار و 184 نفر ذکر کرد و افزود: بیشترین تعداد این بیمه شدگان در صندوق روستاییان، عشایر و ساکنان شهرهای زیر 20 هزار نفر است که آمار آنها به 94 هزار و 259 نفر می رسد.

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان سلماس اضافه کرد: جهت رفاه حال بیمه شدگان و کنترل هزینه صحیح، نسخه نویسی الکترونیکی به زودی در سلماس اجرایی می شود لذا با تقدیر و تشکر از پزشکان و موسسات تشخیصی درمانی محترم طرف قرارداد درخواست داریم که این موسسات نسبت به تجهیز مطب خود از نظر تجهیزات رایانه ای جهت اجرای طرح همکاری لازم را به عمل آورند.

وی در پایان درخصوص بیمه پایه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) که با قوانین و مقررات جاری آن نهاد (پزشک خانواده و نظام ارجاع 1) به سازمان بیمه سلامت ایران انتقال یافته اند، گفت: مددجویان و افراد تحت پوشش کمیته امداد جهت دریافت دفترچه با در دست داشتن معرفی نامه از سوی کمیته امداد شهرستان به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد این شهرستان که 2 شعبه است و در معرفی نامه ذکر شده مراجعه کنند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا