مقالات
۱۳۹۸/۰۲/۱۷          پلمب مرکز سوءمصرف مواد در میاندوآب

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب گفت: یک مرکز سو مصرف مواد به دلیل مصرف داروهای غیرمجاز و بیش حد مجاز که به طورغیرقانونی در انبار دارویی این مرکز دپو شده بود، شناسایی و پلمب شد.

به گزارش نای قلم، علی حیدری در گفتگویی اظهار داشت: یک مرکز سوءمصرف مواد به دلیل مصرف داروهای غیرمجاز و بیش حد مجاز که به طورغیرقانونی در انبار دارویی این مرکز دپو شده بود توسط واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان میاندوآب شناسایی و با دستور مقامات قضایی شهرستان ضبط و این مرکز تا اطلاع ثانوی پلمب شد.

وی افزود: در بازدیدهایی که در سطح شهرستان توسط واحد نظارت بر درمان داشتیم یک مرکز سوء مصرف مواد مشاهده شد که از داروهای غیرمجاز برای درمان بیماران استفاده می کرد و در بازرسی های تکمیلی از این مرکز، مقدار قابل توجهی دارو که بیش از ظرفیت این مرکز است، به دست آمد.

حیدری بیان کرد: فعالیت هرگونه مراکز ترک اعتیاد در شهرستان میاندوآب باید با اخد مجوزهای قانونی و زیر نظر شبکه بهداشت و درمان باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب در ادامه بيان کرد: این شبکه بهداشت و درمان با همکاری دستگاه‌های ذیربط نظارت لازم را بر مراکز درمان اعتیاد و مراکز سوءمصرف مواد دارد تا با ایجاد بستری مناسب زمینه لازم را برای درمان اعتیاد بیماران فراهم کند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا