مقالات
۱۳۹۸/۰۲/۱۴          شکنجه دختری ۵ ساله توسط نامادری در ارومیه/ نامادری روانه زندان شد

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از شکنجه دختری ۵ ساله توسط نامادری در ارومیه خبر داد.

به گزارش نای قلم، حبیب‌الله مسعودی فرید درباره منتشر شدن خبری مبنی بر شکنجه شدن دختری ۵ ساله توسط نامادری‌اش گفت: کودکی در ارومیه توسط نامادری‌اش مورد کودک‌آزاری(ضرب و شتم) قرار گرفته که بعد از متوجه شدن پدر از این موضوع، کودک را به بیمارستان منتقل می‌کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر کودک از بیمارستان مرخص شده و به خانواده پدری(پدربزرگ) تحویل داده شده و همکاران ما نیز پیگیر این موضوع هستند.

‌معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی اظهار کرد: این موضوع مستقیم به ما گزارش نشده بود و از طریق فضای مجازی این خبر پخش شد که بعد از آن همکاران بهزیستی و دادستانی شهرستان پیگیری شد، همچنین قرار بوده بازدیدی از خانه این کودک انجام شود.

مسعودی فرید در گفتگو با ایلنا گفت: در حال حاضر آنچه مهم است این بوده که کودک را به بیمارستان انتقال داده‌اند و توسط پدربزرگ نگهداری می‌شود. همچنین محاکم قضایی نیز درحال پیگیری است و سازمان بهزیستی نیز بنابر مسئولیت و اورژانس اجتماعی کودک آزاری را پیگیری می‌کند .

گزارش دیگری حاکیست بنا به اعلام روابط عمومی دادگستری کل آذربایجان غربی نامادری سنگدل ستایش که روز گذشته به دلیل استفراغ ستایش او را شدیدا مورد ضرب و شتم قرار داده بود با شکایت پدر، دستگیر و بعد از تفهیم اتهامات راهی زندان مرکزی ارومیه شد.

گفتنی است، روز گذشته خبری در شبکه های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد دختری ۵ ساله به خاطر شکنجه‌های نامادری در بیمارستان امام خمینی اورمیه بستری شده است.

این عمل ظالمانه نامادری ستایش به خاطر استفراغ این کودک بوده که در نهایت به کبودی، زخم‌های شدید و بستری شدن وی در بیمارستان انجامید و بعد از انتشار این خبر، پدر ستایش از همسر دوم خود شکایت کرده و حکم جلب او را گرفته است.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا