مقالات
۱۳۹۷/۱۲/۰۲          سامانه گرمایشی بیمارستان امام خمینی(ره) ارتقا یافت

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: سامانه گرمایشی بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان با خرید و نصب چهار دستگاه دیگ بخار جدید ارتقا پیدا خواهد کرد.

به گزارش نای قلم، سامرند مرزنگ در گفتگویی افزود: به دنبال بازدید معاون درمان وزیر بهداشت در دی سال گذشته از امکانات و اطلاع از مشکلات تاسیساتی این بیمارستان و با پیگیری های نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی استان، اعتبارات مورد نیاز برای مرتفع کردن سیستم تاسیساتی این بیمارستان تامین شد.

وی ادامه داد: چهار دستگاه دیگ بخار با ظرفیت 1.5 تن بر ساعت حرارت جهت تامین سیستم گرمایشی بیمارستان از طریق مناقصه توسط پیمانکار مربوطه با هشت میلیارد ریال هزینه خریداری شد.

مرزنگ اضافه کرد: دستگاه های دیگ بخار فعلی بیمارستان امام خمینی (ره) مربوط به قبل از انقلاب بوده و ادامه فعالیت این دیگ ها با توجه به استهلاک زیاد و قرار گرفتن در زیرزمین بیمارستان امکان خطر انفجار را به وجود آورده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد اظهار داشت: سیستم گرمایشی فعلی بیمارستان قادر به تامین گرمایش کل مجموعه نیست و به همین دلیل تاسیسات بخش های تازه احداث شده بیمارستان شامل اورژانس و درمانگاه اورژانس، بلوک زایمان، کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی و مرکز غربالگری سرطان به سیستم گرمایشی مستقل از بیمارستان مجهز شدند.

وی یادآور شد: با بهره برداری از دیگ های بخار جدید بیمارستان در آینده نزدیک مشکل سیستم گرمایشی بیمارستان به طور کامل مرتفع می شود.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا