مقالات
۱۳۹۷/۰۷/۰۲          پیشرفت فیزیکی 82 درصدی پروژه های عمرانی تکمیلی پایانه مرزی بازرگان

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: پروژه های عمرانی تکمیل پایانه مرزی بازرگان با اعتبار 157 میلیارد ریال و پیشرفت ریالی حدود 74 درصد در حال اجرا بوده که هم اکنون از پیشرفت فیزیکی حدود 82 درصد برخوردار است.

به گزارش نای قلم، آیدین رحمانی افزود: اجرای بتن کف پارکینگ ها ورودی مسافری ، اجرای دیوار سنگی ، عملیات ابنیه و بتن مسلح ، اجرای سردرب های اصلی پایانه ، اتاق پمپاژ پساب فضای سبز، ساخت و نصب درب های صفر مرزی ، اجرای گاردریل ، اجرای پیاده روی محوطه ، جابجایی و پخش نخاله های ساختمانی ، ترمیم پل ، اجرای کانالهای بتنی  و ... از اهم فعالیت های عمرانی تکمیل پایانه مرزی بازرگان را شامل می شود.

وی گفت پایانه مرزی بازرگان یکی از مهمترین و قدیمی ترین پایانه های مرزی زمینی کشور است و اکثر مسافرتهای زمینی به کشور ترکیه و کشورهای اروپایی از این پایانه انجام می گیرد.

رحمانی به اتمام و پیشرفت فیزیکی صد در صدی پروژه هایی از جمله ترمیم پل جاده ، بتن ریزی کف اتوبوس ها و سواری ها ، اجرای درب صفر مرزی ، فوندانسیون دیوار پیش ساخته اشاره کرد و افزود امید است با توجه به اهمیت بالای این پایانه در حمل و نقل و ترانزیت کالا و مسافر در کشور به زودی شاهد اتمام کامل پروژه های عمرانی تکمیلی آن باشیم.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا