مقالات
۱۳۹۷/۰۶/۰۲          کشف دو انبار احتکار مواد شوینده، قند، ماکارونی و رب گوجه فرنگی در نقده

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نقده از کشف دو مورد انبار احتکار کالاهای اساسی شامل انواع پودر شوینده، قند، ماکرونی و رب گوجه فرنگی به ارزش تقریبی 510 میلیون ریال در شهرستان نقده خبر داد .

به گزارش نای قلم، در راستای مصوبات ستاد تنظیم بازار و مبارزه با احتکار و اختفاء کالا قربان انوشه گفت: طی بازرسی های مشترک در سطح شهر با همکاری پلیس اطلاعات نیروی انتظامی و اداره امکان عمومی برابر گزارشات مردمی و حسب هماهنگی فی مابین از دو انبار مقدار 21 هزار و 624 بسته پودر شوینده، یک تن قند سفید، شش هزار و 306 بسته ماکرونی و یک تن رب گوجه فرنگی فاقد مجوز نگهداری، به ارزش تقریبی 510 میلیون ریال کشف شد.

وی ادامه داد: طی هماهنگی با تعزیرات حکومتی شهرستان نقده مقرر شد پرونده مذکور با اتهام احتکار و اختفاء کالا خارج از نوبت و در اسرع وقت رسیدگی واحکام آن بصورت فوری صادر و اعمال قانون شود .

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نقده گفت: رسانه ای کردن موضوع برخورد با سوء استفاده کنندگان از موقعیت کنونی فضای اقتصادی در صدا و سیما، وبسایت های خبری و نیز فضای مجازی افزایش همکاری های مردمی را به دنبال خواهد داشت.

وی اظهار کرد: افزایش نظارت ها، تشکیل کمیته ویژه مبارزه با قاچاق و احتکار کالا از جمله گام های اساسی در برخورد با سودجویان، محتکران و تنظیم بازارکالاهای اساسی در این برهه از زمان خواهد بود .

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا