مقالات
۱۳۹۷/۰۶/۰۲          کشف سه انبار احتکار کالاهای اساسی در خوی

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوی از کشف 3 مورد انبار احتکار کالاهای اساسی مایحتاج مردم به ارزش چهل میلیارد ریال در شهرستان خوی خبر داد .

به گزارش نای قلم، مرندی در راستای مصوبات ستاد تنظیم بازار و مبارزه با احتکار و اختفاء کالا گفت: طی بازرسی های مشترک در سطح شهر با همکاری دستگاه های مرتبط و حسب هماهنگی فی مابین زیر نظر فرماندار رئیس ستاد مذکور شهرستان از سه انبار مقدار مذکور مقادیر زیادی برنج ،سیمان و مواد شوینده بهداشتی به ارزش تقریبی چهل میلیارد ریال کشف، پلمپ و متصدی واحد به اتهام احتکار به تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی گردید.

وی ادامه داد:طی هماهنگی با تعزیرات حکومتی شهرستان مصوب شد پرونده های مربوط به احتکار و اختفاء کالا خارج از نوبت و در اسرع وقت رسیدگی واحکام آن بصورت فوری صادر و اعمال قانون شوند .

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوی گفت: رسانه ای کردن موضوع برخورد با سوء استفاده کنندگان از موقعیت کنونی فضای اقتصادی در صدا و سیما، وبسایت های خبری و نیز فضای مجازی افزایش همکاری های مردمی را به دنبال خواهد داشت.

وی اظهار کرد: افزایش نظارتها ، تشکیل کمیته ویژه مبارزه با قاچاق و احتکار کالا از جمله گامهای اساسی در برخورد با سودجویان ، محتکران و تنظیم بازارکالاهای اساسی در این برهه از زمان خواهد بود .

مرندی ادامه داد: در کشف انبارهای مذکور مردم نقش بسزایی داشته و انتظارما این است مردم در آینده هم در راستای مبارزه با محتکران با این اداره همکاری داشته باشند.

وی در پایان گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف و احتکار به صورت شبانه روزی با شماره تلفن 124 بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوی تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/


برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا