مقالات
۱۴۰۰/۰۹/۰۵          ۳ منزل مسکونی در میاندوآب تخریب شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: انفجار ناشی از نشت گاز شهری منجر به تخریب سه واحد مسکونی و وارد شدن خسارت به یک دستگاه خودرو در این شهر شد.

به گزارش نای قلم، رحیم ناظم فامیان در گفتگویی با بیان اینکه این حادثه خوشبختانه تلفات جانی نداشت، اظهار کرد: پس از تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ این سازمان مبنی بر وقوع یک فقره انفجار در کوچه اردوی واقع در خیابان ۱۷ شهریور، ماموران آتش‌نشانی بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه در یک ساختمان سه طبقه روی داده بود، افزود: در طبقه دوم این ساختمان کارهای تعمیراتی درحال انجام بود که نشت گاز براثر بی‌احتیاطی در این طبقه منجر به وقوع این حادثه شده است.

ناظم فامیان با اشاره به اینکه موقع انفجار خانواده‌ای در طبقه سوم ساکن بودند، اضافه کرد: به علت اینکه مدت زیادی از نشت گاز می‌گذشت، شدت انفجار زیاد بوده و به طبقه دوم این ساختمان خسارت زیادی وارد شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب ادامه داد: این انفجار همچنین منجر به شکستگی شیشه ‌های طبقه‌های دیگر و فروریختن پنجره های طبقه دوم و ترک برداشتن دیوارهای این ساختمان شد.

ناظم فامیان افزود: همچنین براثر این انفجار شیشه‌های ۲ واحد منزل مسکونی مجاور و ساختمان روبرو هم شکسته شده و به یک دستگاه خودرو نیز خسارت وارد شد.

وی به شهروندان توصیه کرد نکات ایمنی لازم را در خصوص وسایل گاز سوز رعایت کنند تا از بروز چنین حوادث ناگواری جلوگیری شود.

کد خبرنگار: 983127

انتهای پیام/

ارسال نظرات


 
برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا