مقالات
۱۴۰۰/۰۷/۰۴          تخت‌های بیمارستانی سلماس به ۴۵۰ تخت افزایش می‌یابد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از افزایش تعداد تخت‌های بیمارستانی در سلماس خبر داد.

به گزارش نای قلم، جواد آقازاده در بازدید ازپروژه بیمارستان جدیدالاحداث سلماس اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های مسئولان اعتبارات خوبی برای تکمیل این پروژه تخصیص یافته و پیمانکار جدید از فروردین ماه ۱۴۰۰ مشغول عملیات عمرانی در این خصوص است که منجر به پیشرفته فیزیکی ۳۴ درصدی احداث این بیمارستان شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اصلاح نقشه ها و افزایش ظرفیت تخت های این بیمارستان به ۲۵۰ تخت این پروژه به عنوان یکی از طرح‌های مهم حوزه سلامت بهداشت و درمان در سطح استان مطرح است که در تلاشیم در اسرع وقت آنرا تکمیل و به بهره‌برداری مردم سلماس برسانیم.

آقازاده گفت: با تکمیل این پروژه ۲۵۰ تخت خوابی و وجود ۲۰۰تخت در بیمارستان فعلی سلماس، میزان تخت های بیمارستانی در این شهرستان به ۴۵۰ تخت افزایش خواهد یافت که از شاخص کشوری تخت بیمارستانی نسبت به جمعیت هم مقداری بالاتر خواهد بود.

*بهره برداری رسمی از مرکز جامع خدمات سلامت شهید همراز سلماس

همچنین با حضور رییس دانشگاه علوم‌پزشکی آذربایجان غربی و مسئولان شهرستان بهره برداری رسمی از مرکز جامع خدمات سلامت شهید همراز سلماس آغاز شد.

این مرکز با ۸۶۰ متر مربع زیربنا در ۲طبقه سازه بتنی در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع و با صرف بیش از ۲۰میلیارد ریال اعتبار امروز رسما مورد بهره برداری قرار گرفت.

عملیات عمرانی احداث این مرکز جامع خدمات سلامت از سال ۹۵ شروع شده و در ۱۴۰۰ به اتمام رسید.

کد خبرنگار: 983125

انتهای پیام/

ارسال نظرات


 
برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا