مقالات
۱۴۰۰/۰۶/۱۱          راه‌اندازی مرکز مشاوره انتخاب رشته و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه از راه‌اندازی مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش نای قلم، فرامرز فتح‌نژاد در گفتگویی از راه‌اندازی مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در بازه زمانی ثبت‌نام بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی خبر داد و اظهار کرد: در راستای مسئولیت اجتماعی خود و به‌منظور کاهش هزینه مشاوره تحصیلی و کمک به خانواده‌ها و دانش‌آموزان در انتخاب رشته و شهر مناسب، کادر مجربی از کارشناسان و اعضای هیئت علمی دانشگاه در این مرکز مستقر شده تا دانش‌آموزان با کمک متخصصان رشته‌های مختلف راه هموارتری برای تصمیم‌گیری درباره آینده تحصیلی خود بیابند.

وی افزود: با توجه به موقعیت راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در ارائه خدمات آموزشی به علاقه‌مندان علم و تحصیل در سراسر کشور و کشورهای همسایه بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این مرکز آمادگی ثبت‌نام اینترنتی، ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی داوطلبان ورود به دانشگاه را در زمینه انتخاب رشته مناسب از طریق حضور کارشناسان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دارد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه عنوان کرد: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه به نشانی www.iaurmia.ac.ir مراجعه کرده و با آگاهی کامل از رشته‌های تحصیلی این واحد دانشگاهی، انتخاب رشته کنند. اگر دانش‌آموزان از متخصصان رشته‌های تحصیلی راهنمایی بگیرند، یقیناً دچار اشتباه کمتری خواهند شد و انتخاب رشته مناسبی خواهند داشت.

مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در محل سالن ورزشی شهید امینی این واحد دانشگاهی واقع در بلوار بسیج(جاده فرودگاه) راه‌اندازی شده و همه روزه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ پاسخگوی مراجعه‌کنندگان است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه حضوری به این مرکز اقدام به دریافت مشاوره به‌صورت رایگان کنند.

کد خبرنگار: 983126

انتهای پیام/

ارسال نظرات


 
برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا