مقالات
۱۴۰۰/۰۵/۳۱          واکسینه بیش از 70 درصد رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی ارومیه

سرپرست شهرداری ارومیه گفت: بیش از 70 درصد رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و 80 درصد رانندگان آژانس های تلفنی شهری علیه کرونا واکسینه شده اند.

به گزارش نای قلم، غلام رضا عدل دوست در گفتگویی اظهار کرد: پیگیر واکسیناسیون تمام پرسنل مجموعه بزرگ شهرداری علیه ویروس کرونا هستیم.

وی با بیان این که از آغاز همه گیری ویروس کرونا تاکنون، هفت نفر از پرسنل شهرداری ارومیه بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند، بیان کرد: پیگیر واکسیناسیون تمام پرسنل شهرداری علیه ویروس کووید 19 هستیم .

به گفته سرپرست شهرداری ارومیه، براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، اولویت واکسیناسیون پرسنل خدوم شهرداری ارومیه در برابر کرونا با  گروه های پرخطر چون پرسنل غسال، پاکبانان و همچنین رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی بود که با واکسیناسیون آنها بر اساس گروه سنی، سایر پرسنل شهرداری نیز در ادامه با پیگیری و هماهنگی های لازم با دانشگاه علوم پزشکی استان واکسینه می شوند.

عدل دوست با اشاره به واکسیناسیون پاکبانان زحمتکش شهرداری ارومیه، گفت: واکسیناسیون پاکبانان بالای 50 سال و پاکبانان 40 تا 50 سال با همکاری دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی انجام شده است.

وی ادامه داد: همچنین واکسیناسیون پرسنل خدوم غسال باغ رضوان در برابر کرونا صورت گرفته است.

کد خبرنگار: 983125

انتهای پیام/

ارسال نظرات


 
برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا