مقالات
۱۴۰۰/۰۳/۲۳          کشف محموله میلیاردی قیچی‌های پشم‌زنی قاچاق در ارومیه

جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی از کشف ۲۳۸ عدد قیچی پشم‌زنی قاچاق به ارزش بیش از سه میلیارد ریال با هوشیاری ماموران انتظامی ارومیه، خبر داد.

به گزارش نای قلم، سرهنگ ایرج حسنخانی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در زمینه حمل کالای قاچاق در مسیر ارومیه- تبریز رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران ایستگاه بازرسی شهید کلانتری این شهرستان، قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی  در نهایت ماموران موفق به شناسایی خودروی متهم شدند که با یک دستگاه سایپا در حال تردد به سمت استان است.

حسنخانی تصریح کرد: ماموران با آمادگی کامل و هدایت عملیاتی در ایستگاه بازرسی شهید کلانتری مستقر و در نهایت خودروی مورد نظر را توقیف و طی یک عملیات منسجم پلیسی؛ متهم اصلی را دستگیر وخودروی توقیفی جهت بازرسی به مقر پلیس دلالت  که در بازرسی از آن  ۲۳۸ عدد قیچی پشم زنی خارجی که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان  در پایان با اشاره به اینکه ارزش اقلام مکشوفه برابر اعلام نظر کارشناسان مربوطه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این رابطه یک دستگاه خودرو سایپا  توقیف و یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد.

کد خبرنگار: 983125

انتهای پیام/

ارسال نظرات


 
برای دسترسی به آرشیو بخش مقالات اینجا کلیک کنید
 
درباره ما تماس با ما
طراحی و اجرا