NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

در ارومیه؛

تماشای بازی‌های لیگ برتر و دسته یک والیبال رایگان شد

تاریخ انتشار: 1401/10/12 | 17:57

رییس ورزش و جوانان ارومیه گفت: با تصمیم شورای تامین و تعامل و همکاری فرماندار ارومیه، بازی‌های لیگ‌های برتر و دسته یک والیبال در ارومیه با حضور تماشاگران برگزار و بلیت فروشی نیز انجام نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار نای قلم، نوروز علیمردان امروز در نشست خبری، اظهار کرد: این تصمیم با تعامل و همکاری فرماندار ارومیه و شورای تامین اتخاذ شده و قرار است بازی‌های دو تیم «شهرداری ارومیه» در لیگ برتر و «دورنالار ارومیه» در لیگ دسته یک والیبال با حضور تماشاگران و رایگان برگزار شود.

وی اضافه کرد: روز گذشته دیدار دو تیم «شهرداری ارومیه و شهرداری گنبد» در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر والیبال با حضور حدود یک هزار تماشاگر برگزار شد.

رییس ورزش و جوانان ارومیه از تعامل و همکاری فرماندار ارومیه در خصوص فراهم شدن زمینه حضور تماشاگران در مسابقات والیبال تقدیر کرد.

ارومیه در ادامه بازی‌های خود در ارومیه و در لیگ برتر والیبال ۱۸ دی‌ماه با مس رفسنجان، ۲۵ دی‌ماه با راه‌یاب ملل مریوان، ۲ بهمن‌ماه با پیکان تهران و ۱۲ بهمن‌ماه با شهداب یزد دیدار خواهدکرد. دورنالار ارومیه نیز در لیگ دسته یک والیبال، ۱۶ دی‌ماه با عقاب نهاجا و ۳۰ دی‌ماه با توپکا بابلسر دیدار خواهد داشت.

کد خبرنگار: 983127

انتهای پیام/

ارسال نظرات