NayeGhalam | پایگاه خبری تحلیلی نای قلم ارومیه

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی:

اشتغال رکن اصلی توانمندسازی است

تاریخ انتشار: 1401/09/11 | 17:30

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی رکن اصلی توانمندسازی را اشتغال عنوان کرد و افزود: بنابراین باید به این حوزه توجه جدی شود.

به گزارش خبرنگار نای قلم، پروین محمدپوری در گفتگوی اختصاصی از ایجاد اشتغال برای ۲هزار و ۲۳۳ نفراز مددجویان در یکسال گذشته خبر داد و اظهار کرد: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از رشد ۱۰۰درصدی برخوردار است.

وی اضافه کرد: مدیران شهرستانی باید در راستای توسعه خدمات توام با تکریم به جامعه هدف نسبت به اجرای سه اصل شفافیت، پاسخگویی و تکریم اهتمام جدی داشته باشند.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی با اشاره به نقش و جایگاه بهزیستی به عنوان سازمانی اجتماعی برای تسکین آلام اجتماعی، حجم گسترده فعالیت های بهزیستی را فرصتی مغتنم برای خدمت به مردم دانست و افزود: برای دستیابی به راهبردهای کارآمدی و مردمی بودن، به عنوان سیاست های جدی سازمان بهزیستی باید در مسیر تحول حرکت کنیم و خط مشی ها به گونه‌ای ترسیم شود که بهره‌وری مشخص و قابل اندازه‌گیری داشته باشیم.

محمدپوری گفت: بهزیستی با بیش از ۵۳ فعالیت تخصصی، حمایتی و اجتماعی گستره ای از فعالیت های متنوع، متکثر و متعدد را دارد که با تلاش تخصصی کارکنان خود از هیچ کوششی دریغ نمی ورزد.

وی در ادامه بر استفاده از ظرفیت مردمی تاکید کرد و افزود: مشارکت مردمی تنها حمایت مالی نیست بلکه باید از ظرفیت فرهنگی، علمی، هنری و ... افراد در سطح شهرستان و استان استفاده کرد.

مدیرکل بهزیستی استان برپایی میزهای خدمت، ملاقاتهای مردمی را با رویکرد کیفی سازی و حل مشکل مراجعان مورد تاکید قرار داد و گفت: باید ارتباط با مردم بیش از پیش تقویت شود.

کد خبرنگار: 983127

انتهای پیام/

ارسال نظرات